Ова лето се носат бикини со висок струк!

Ова лето се носат бикини со висок струк!

Лето, сонце, плажа и време за бикини!

Jадете што сакате и не мора да се мачите со вишокот во пределот околу   стомакот.
Ова лето се носат бикини со висок струк.

Го сакаме овој тренд. Зошто? Мошне едноставно, бидејќи убаво ги обликува колковите и крие еден или дури и сите мали појаси на стомакот. Одлично! Што повеќе да посакаме, освен можеби сладоледот во мир и без грижи да се разладиме.

Веројатно најголемата предност на бикините со висок струк е што вашите нозе ќе ги направи подолги, а  половината потенка.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСо овие 7 апарати секогаш ќе имате совршено приготвени јајца!
Следна објаваФустани кои ќе ве остават без здив!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР