Популарностa на интересни торби со ексцентрични детали постојано расте …

Новата торба на Tom Ford, Tara Crossbody и Mini се достапни во две шик големини. Mini Crossbody – оваа убавица е дефинитивно идеална за секојдневно носење во текот на летото, а создадена е од мекa и трајна кожа, со едноставен и елегантен дизајн, што секој ќе ја засака на прв поглед.

Tom Ford novitet: Tara torba za leto

Додека поголемата верзија е идеална за тие кои носат со себе повеќе работи. Mini Tara Crossbody торбата се продава по цена од 1.490 долари,а поголемата верзија 1.990 долари.

Tom Ford novitet: Tara torba za letoTom Ford novitet: Tara torba za letoTom Ford novitet: Tara torba za letoTom Ford novitet: Tara torba za leto

Tom Ford novitet: Tara torba za leto

Tom Ford novitet: Tara torba za leto

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСамо во Дубаи – салонки од 33.000 долари!
Следна објаваКаде летуваат познатите?!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР