Еден од најголемите модни дизајнери во светот, италијанецот Gianvito Rossi, неодамна ја престави својата најнова колекција на чевли за престојната есенска сезона.

Прекрасни модели, погледнете ги!

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР