Ви ги претставуваме најспектакуларните пролетно – летни плетенки, кои уште од денес можете да почнете да ги носите или да се обидете да ги направите.

Колку што има денови во годината, толку има различни видови на плетенки.

Пријатни се за носење, му даваат свежина на изгледот и се елегантен избор на фризура. Не ни чудо што се сме вистински фанови на овие плетенки.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПлатнените ремени го трансформираат вашиот изглед!
Следна објаваВилата Соната – скриен бисер на Тајланд!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР