Уметноста на италијанскиот бренд Tod’s е препознатлива на прв поглед, а се одликува со врвна рачна изработка и квалитет на најдобрата кожа.

Така се креираат чевлите и модните додатоци кои дишат со врвната изработка, посветена на секој детаљ.

Tod’s za proleće-leto 2017.

Топ моделот Andrea Dijakonu, е новото ексклузивно лице на Tod’s кампањата за пролет – лето 2017.

Рекламната кампања е фокусирана на секојдневните чевли, сандали, патики, мокасини, кожни чанти и патики со металик дизајн.

Tod’s za proleće-leto 2017.

Сандалите се изработени во природната кожа или змијски дезен кои се одличен детаљ за сезоната пред нас.

Tod’s za proleće-leto 2017.Tod’s za proleće-leto 2017.Tod’s za proleće-leto 2017.Tod’s za proleće-leto 2017.Tod’s za proleće-leto 2017.Tod’s za proleće-leto 2017.Tod’s za proleće-leto 2017.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЛуксузниот пентахаус на Стинг во Њујорк!
Следна објаваНајстрашните патишта во светот
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР