Летото е се поблиску, а ние со нетрпение го чекаме. Веќе можеме да си го замислиме топлото сончево време, плажите, морето, песокот, коктелите и релаксирањето. Со сето ова секако, оди и летниот шопинг за квалитетно надополнување на летната гардероба за годишниот одмор. Доколку уште не сте почнале да размислувате за некој нов летен фустан, сега е вистинското време за тоа, а ние ви предлагаме да ги разгледате најдобрите макси летни фустани кои ќе бидат апсолутен хит во овогодишната летна сезона.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСпремете се за гламур!
Следна објаваВорен Бафет, Џејн Фонда и Мег Рајан ги продаваат своите имоти!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР