Кога парфемите се во прашање за оваа пролет и лето, сакаме да го поседуваме оној магичниот со заводлив мирис кој остава силен впечаток.

5 parfema za kojima vlada trenutna svetska pomama

Некои од најголемите куќи на козметиката и парфемите, тврдат дека во светот моментално владеат 5 парфеми. Жените ги обожуваат и фанатично ги купуваат. Зошто, не знаеме ни ние самите, но сигурно е дека во себе кријат некоја магија. Набавете и вие некој од овие предложените и проверете дали навистина станува збор за нешто исклучително!

Jo Malone Garden Lilies London

5 parfema za kojima vlada trenutna svetska pomama

Sisley Paris Izia

5 parfema za kojima vlada trenutna svetska pomama

Devil Tender Ex Nihilo

5 parfema za kojima vlada trenutna svetska pomama

Carolina Herrera Good Girl

5 parfema za kojima vlada trenutna svetska pomama

Giorgio Armani Si Rose Signature

5 parfema za kojima vlada trenutna svetska pomama

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПреспијте во луксузната вила на Џерард Батлер!
Следна објаваНајскапата перница на свет!
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР