Колекцијата на чанти Louis Vuitton Summer Spirit емитува летна енергија пред нас, a препознатливото Damier Azur платно, овој пат е бледо во розе боја, па самото носење на овие чанти ќе ве асоцира на рајски одмор на Тахити.

Louis Vuitton kolekcija tašni za leto

Поголемиот дел на чантите во оваа колекција се во розе издание, Keepal, Speedy, Neverfull, или модни додатоци како што се привезоци за клучеви, патики, розе футроли за notepad или notebook.

Louis Vuitton kolekcija tašni za leto

Louis Vuitton kolekcija tašni za leto

За мала доза на гламур, погледнете ги фотографиите и доколку сте во можност изберете модел за вас.

Louis Vuitton kolekcija tašni za leto

СПОДЕЛИ
Претходна објава3 луксузно уредени станови за самци!
Следна објаваПреспијте во луксузната вила на Џерард Батлер!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР