Секоја пролет е резервирана за фустани во боја, шарени, весели, интересни, но најмногу цветни!

Ако спаѓате во оние дами кои не го сакаат цветниот дезен, ви ја претставуваме галеријата на избрани фустани кои се сосема поинакви, единствени и секако – совршени за оваа пролет!

Инспирирајте се и најдете го својот омилен фустан….

Haljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavne
Haljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavneHaljine u znaku proleća – jedinstvene i zabavne

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКимоното во комбинација со фармерки е хит на сезоната!
Следна објаваKoh Samui – рајско отрово со богата туристичка понуда!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР