Со пролетта, започнува и сезоната на венчавки, а тоа значи дека морате најмалку еден фустан да купите, доколку сте поканети на повеќе свадбени свечености.

Ние денес ви предлагаме 14 модели на фустани, од познатиот бренд Асос, доколку сте поканети како гостинка на свадбена свеченост – во некој од нив, сигурно ќе оставите силен впечаток!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваHygge | Филозофија за среќен живот
Следна објава“The secret room” in Eiffel Tower
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР