Пролетната сезона дефинитвно е време кога од гаредероберот ги вадиме најубавите, најлесните и најпроsирните фустани. Плус, тогаш започнува и сезоната на венчавки и забава без крај.

За сите овие пригоди, потребен ви е само еден модел – вистински пролетен фустан. Деликатно цвеќе, шармантните карнери и елегантни модели со голи рамења, се главните модни трендови за пролет 2017!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСпектакуларен бутик хотел на Санторини!
Следна објаваДали знаете кои се 10 најскапи автомобили на свет?
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР