Популарниот шведски бренд H&M во својот најнов каталог, ни претставува 7 идеи за изглед со панталони и фармерки, за секој ден во неделата, по еден.

Доколку барате идеален пар со искинати фармерки или пак пантолони од имитација на кожа, H&M има токму такви парчиња, за секоја од нас.

За совршен изглед, се што ни треба се пар забавни фармерки до глужд со металик патики и….спремни сме за оваа пролет со стил!

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПрва боја на свет која ја менува бојата зависно од околината!
Следна објаваРеставрација на Националната Библиотека на Франција
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР