Најубаво руменило кое некогаш сме го виделе!

Не е тајна дека сме чувствителни на убаво пакуваните производи за убавина, а истовремено сакаме да се добри и да ни одговарат. Ова руменило, кое има втиснат принт на ружа, нема да сакате да го користите бидејќи изгледа волшшебно, а да не кажеме дека на тоалетната маса ќе изгледа како украс. Самото руменило не само што изгледа на ружа, туку е направено од истолчени листови од ружа. Доаѓа во 6 нијанси, за секој тен и тип на кожа.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваMissoni со најстилска колекција за вежбање!
Следна објаваУбавата Будимпешта под густата магла
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР