Постои причина зошто оригиналната боја на популарниот мантил – е камел бојата! Има нешто во оваа класична неутрална боја која дише на луксуз, елеганција и квалитет на секое парче од облеката, без разлика на самата цена! Сем тоа, добро се комбинира со секоја боја од вашиот гардеробер.

Погледнете ги во нашата галерија овие шик парчиња, кои ви требаат во вашиот гардеробер за секоја сезона, боја која ќе го крене вашот изглед на повисоко ниво!

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМаса поставена за Денот на вљубените!
Следна објаваНајдобар “last-minute” подарок за неа!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР