Побарувачката за парфеми секогаш е најголема во ова време од годината, пред празниците кои следат! Ова се парфемите која секоја жена би сакала да ги најде под елката!

Gucci Bambo

bamboogucciz

Chanel No.5 L’Eau

chanelnoci6

Marc Jacobs Daisy Gold

daislymarcjado

Dior Miss Dior Absolutely Blooming

doriror

Estee Lauder Modern Muse Nuit Eau de Parfum Spray

estelamodern

Carolina Herrera Good Girl

googdgirlherrer

Guerlain Idylle

guerlainidhd

Yves Saint Laurent Mon Paris

yslmonamo

MOSCHINO Fresh Couture Eau De Toilette

moschino22f-1-web

 

Michael Kors Midnight Shimmer Eau de Parfum

korskors

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСкриена градина во модерно- рустична куќа!
Следна објава“Ангелот” Elsa Hosk – припреми со напорен тренинг за Victoria’s Secret Fashion Show!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР