Три можности за користење на нашите простории за обуки, семинари, работилници, презентации…
Одберете ја Вашата соба тука!

presentation

ЗИМСКО МЕНИ ВО ЈАВНА СОБА!

Meni - Hrana-01

17.10 // 19:00
Издавачки центар Три и Јавна Соба Ве покануваат на пригодно вечерно дружење во чест на овогодишниот добитник на Нобеловата награда за книжевност.
facebook event link

image

18.10 // 20:00
Утре вечер уживаме во друштвото на двајца гости кувари од ОLE TAPAS во Англија и нивната вкусна храна!
facebook event link

Spanish tapas

21.10 // 16:00
За вистинско опуштање после напорна работна недела!
Внимателно одбрани вина од Попов, Тиквеш, Брзанов и Стоби шише или чаша, две по цена за едно.
facebook event link

Lucky friday - 21.10

22.10 // 22:00
Оваа сабота се дружиме со Кали В., Дј Ж’ба, Гуру Харе.
Дојди, слушни, види… Каде ќе те одведат ТЕБЕ?
facebook event link

Autmind-01

СЛЕДНАТА НЕДЕЛА

27.10 // 22:00
Дојдете да пееме со Нина, да шизиме и да се дружиме!
facebook event link

27.10.2016-01

28.10 // 22:00
Нашиот роденден е и ваш, затоа слободно поканете си пријатели, роднини, партнери, колеги за да прославиме и уживаме во дј сетот на one and only – Марко Настиќ!
facebook event link

Public Room - first birthday

SKOPJE DESIGN WEEK – Отворен повик за дизајнери

Отворен повик за дизајнери, дизајн студија, компании, продавници, фабрики, застапници и дистрибутери, кои сакаат да ги изложат и продаваат своите производи за време на Skopje Design Week.
РОКОТ ЗА ПРИЈАВУВАЊЕ Е 30 ОКТОМВРИ, 2016
Пријавете се на следниот: линк

Otvoren povik SDW

Come hang out with us!

facebook | twitter | instagram

СПОДЕЛИ
Претходна објаваРетро шарм со модерна енергија Вitsiani есен/зима 2016
Следна објава“ASOS”, модна колекција инспирирана од принцезата Дијана
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ