Спремете се за релаксираната и елегантна мода на H&M – во новиот тренд каталог под името ‘Easy Luxe’. Моделот Iselin Steiro, изгледа софистицирано и модерно додека позира и ја носи комбинацијата на слоевити парчиња. Нам, посебно ни се допаѓаат полуверите, парчињата инспирирани со изглед на пижами и фустаните со голи рамена.

Доколку сакате да уживате во луксузно издание во сопствениот дом или ги извршувате работите во градот, овие модели се едноставни и на брз начин, како со минимален труд да изгледате свежо и тренди. Во комбинација со омилените сандали и накит, ќе бидете вистинска кралица на минималистичкиот шик.

6-2 5-2 4-2 3-2 2-21-25-2

СПОДЕЛИ
Претходна објаваХороскоп од 08.08. – 14.08.2016 година!
Следна објаваСлободно инвестирајте во овие три модели на чевли!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР