Модниот бренд H&M е спремен за есен!

Во новиот каталог моделот Andreea Diaconu, носи топ 10 парчиња кои во H&M ги гледаат како клучни парчиња од есенската мода. Од совршената бомбер јакна па се до тесните фустани и идеалното боди, овие парчиња мора да се најдат во секој женски гардеробер за сезоната пред нас. Се што ви треба за да го комплетирате совршениот есенски изглед се балетанки на врзување, патики или пак лакирани сандали!

2-25 1-25 (1) 3-26 4-21 5-20 6-18

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗа сите сопственици на мачки
Следна објаваНајубави детски кревети!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР