Отворени или како некои ги нарекуваат разголени рамења, се вистински хит и оваа сезона го достигнуваат врвот. Во варијанти со кратки или долги ракави, кошули или фустани, во светла или темна нијанса – со овие модели не можете да погрешите!

Откриваат колку што треба и покриваат колку треба! Рамењата се оној дел на телото кој се смета за посебно секси, но истовремено, елегантни и заводливи.

Најдовме за вас модели кои ќе одговараат за деловен, кежуал или свечен изглед, но и модели кои во кои ќе бидете спремни за луда ноќна забава!

slider nasl (1) prva4 prva5 prva6 prva7 19 20 21

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајдоброто од 2015 во Cineplexx
Следна објаваФото на денот | Попладневна дремка
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ