Можеби најдобрите новогодишни подароци, се оние кои не чуваат од зимата – капи, шалови, јакни, мајци и торби, во кои можеме сето тоа да го ставиме. Добрите топли чевли или пак тие за новогодишната прослава, а може добро би дошла и футрола за таблет, новчаник и манжетни. Ние ви предлагаме неколку идеи, кои би можеле да ве инспирираат за купување на зимските подароци, кои ќе бидат добродојдени на ова студено време!

6-18

 

2-31

 

9-13 8-14 7-18 5-22 4-21 3-24 1jsdp

12-5

1-42

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПрестижот – Кристофер Прист
Следна објаваШироките пантолони се хит – научете како се носат!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ