Летото нè потсетува на тропите, морето и цвеќињата, но како да го комбинираме стилот на урбаната џунгла и preppy стил? Иако звучи неразумно или компатибилно тешко, всушност тоа е многу можно, токму оној вид на облека може да се најде во малку поскапи продавници и едноставни квалитетно скроени парчиња по ваша мерка кај добар шивач.

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваАстон Мартин и Валентино здружени
Следна објаваСовршена уметност на површината на една река
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ