Спортскиот бренд Reebok, со години наназад е докажан со квалитетот и дизајнот. Тоа е бренд кои сите го сакаме. Модерен бренд, кој работи исклучиво со материјали со високи перформанси, интересни во дизајн, со свој изграден стил – сето тоа помага да уживате во спортувањето. Секоја девојка изгледа апсолутно феноменално во овие весели, свежи комбинации за лето 2015.

m45492-619-kn m46762-689-kn m47886-849-kn rbk-2015-lana-01 rbk-2015-lana-04 rbk-2015-lana-02 rbk-2015-lana-03 (1) b87292-289-kn

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВодни авантури | Eric Zener
Следна објаваAвтомобилот на иднината | Mercedes-Benz F015
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ