Ако сте жена, дали ви се случило во некои бутици за мода да одите во делот за мажи и барате модели во помали броеви? Изгледа дека модата за мажи се повеќе ги интересира жените.
Слаба точка на девојките им се ранците и торбите за мажи.
Coach на пазарот нуди одлични разиграни торби со животински принт, додека Барбери секогаш софистициран, е неодолив. 

t-dunhill1 t-dunhill (1) t-oliver-spencert-bobby-abley t-burberry-prorsum t-burberry-prorsum1
t-coach t-lou-dalton
t-belstaff t-coach2 t-coach1
СПОДЕЛИ
Претходна објаваПромоција на книга на Ана Јовковска во Штип
Следна објаваЃаволот носи Прада – Лорин Вајсбергер
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР