Ако некој навистина ги прати новите трендови, тоа сигурно е шведскиот бренд H&M и тоа подеднакво добро за мажи и жени. Ова лето ќе биде во знакот на маици без ракави со големи принтови, широки бермуди од памук и тексас, кошули со откачени примероци и се разбира  добри блузони со принтови или чисти, за да се навлечат преку облеката кога ќе залади во ноќта. Облеката може да се комбинира ако ги имате овие базични парчиња, било да се со принт или само чисти сами по себе, а одлично изгледаат и со платнени или спортски патики, но и со кожни сандали. Изборот во Скопје е голем и набавете ги што поскоро…Летото е на прагот.
m-hm-page1-850 m-hm-6990-kn m-hm-6990-kn1 m-hm-7990-kn m-hm-9990-kn m-hm-179-kn2 m-hm-179-kn1 m-hm-299-kn m-hm-179-kn m-hm-199-kn m-hm-1499-kn

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКолку ќе ве чини да имате базен во вашиот двор
Следна објаваЈубилеј: 10 години Баскерфест во градот
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР