Доколку сте фан на добриот ретро изглед, но не сакате да се откажете од благодетите кои ги нудат модерните автомобили, ние го имаме вистинскиот избор за Вас, Fiat „500 1957 Edition Cabrio“.

01

Минатите денови излезе на пазарот новата кабриолет варијанта на моделот кој минатата година беше промовиран во јавноста по повод на 57-годишнината на оригиналниот „500“ модел од Fiat.

03

Благодарение на ретро боите и ретро контурите, екстериерот е толку впечатлив што дури модерниот ентериер воопшто не доаѓа до израз.

04

На тркалата се забалежува сјајниот знак на Fiat.

02

Овој малечок убавец би Ве чинел 23 000 евра и дефинитивно сте подготвени за престојното лето!

05

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПрвиот климатски камп во Македонија
Следна објаваСтан од 40 метри квадратни
Најмладиот член на семејството кое ја создава креативната страна на животот нуди нова перцепција на авантуристичкиот дух кој цели кон откривање на креативитетот низ сите агли на Земјата. Со изострен вкус посветен на седмата уметност, со мелодична селекција и мотивациона природа се труди да ги доближи вредностите на неконвенционалниот стил на живот до помладата публика.

НЕМА КОМЕНТАРИ