Секоја девојка сака, кога под прстите ќе ја почувствува убавата, фина ткаенина. Вистинско уживање е кога фустанот е од свила, тантела или органдин.
 
Белата боја
Оваа боја е присутна во секоја модна колекција и е синоним за лесна, мека гардероба која и одговара на секоја кожа. Без разлика на трендовите и пригодите во која ја носите, белата боја е секогаш во тренд. Таа е апсолутен хит за ова лето.
 B2
Кежуал
Можеш да изгледаш многу тренди и кога си во релаксиран фазон. Материјалите од кои се прави оваа облека, се карактеризираат со нов квалитет. Тие се изработуваат од лесни и пријатни материјали, како џинс, памук, вискоза и се многу пријатни за носење.
B3 B4
Колоритно
Оваа сезона, повеќе од било кога до сега, се е дозволено. Боите се мешаат и во најлудите возможни комбинации: весело, шарено и впечатливо.
B6 (1)
СПОДЕЛИ
Претходна објаваФото на денот | Децата на морето
Следна објаваСтан од 36 метри квадратни
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ