Чизмите над колена се голем тренд оваа сезона. Погодни за носење во лежерни и свечени прилики. Лесни за комбинирање со широк џемпер и шешир, но и елегантен фустан и капут. Погледнете и инспирирајте се.

2

5

6

7

9

10

12

13

14

15

16

17

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФото на денот | Потокот на самовилите
Следна објаваЈас умирав…
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ