Бајковита приказна во шумата во октомврискиот едиторијал за јапонскиот Vogue. Многу пердуви, крзно и монистра. Стилист Giovanna Battaglia., фотограф Emma Summerton , модели Dasha Gold, Sophie Touchet, Bruna Rosa, Zlata Mangafic, Pauline Hoarau, Katryn Kruger и Veroniek Gielkens.

1

2

3

4

5

7

8

9

10

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСветли и шарени детски соби
Следна објаваПарфеми за есенските денови
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ