Дали за на училиште или планинарење, ранците во одреден период од нашиот живот ни биле неопходни. Новата сезона го враќа овој практичен моден додаток во ново стилско издание, погоден за надополнување на секоја модна комбинација. Погледнете и инспирирајте се.

2

3

5

6

7

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКнигите на нашето детство
Следна објаваПрекрасната Португалија
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ