Боемски, лежерни и супер-шик изгледи во новата пред-есенска колекција на Stradivarius. Шапки, крзна, тексас и чанти со реси кои одлично прилегаат и во дневна и во вечерна варијанта. Изберете го своето омилено парче.

2

3

4

5

6

7

10

11

12

13

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНиз улиците на Сингапур
Следна објаваСликање со сладолед
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ