Искинати или обични, тесни или широки, белите фармерки се must have парче за оваа сезона. Лесни за лежерни, но и елегантни комбинации. Инспирирајте се.

1

2

3

4

5

6

8

9

10

11

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКуќа која лебди над плажа
Следна објаваЗа оние со пишувачка мисија, од Окри
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ