Миди здолништата се одлични за различни прилики,  ја имаат перфектната должина, не зависно вашата градба и висина, но треба да бидете внимателни при одбирањето на вистинскиот модел за вас. Плисирани, со тул, со фалти или глок… изборот е огромен. Инспирирајте се и вешто комбинирајте.

2

5

6

7

8

9

10

12

13

14

 

16

СПОДЕЛИ
Претходна објаваМагични фотографии кои ги оживуваат бајките
Следна објаваФото на денот | Хероината Малала
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ