Цветните панталони веќе неколку сезони се голем тренд. Графички или романтични лесно се комбинираат со еднобојни парчиња, а со вистинските модни додатоци се погодни за дневно или вечерно излегување. Ви подготвивме неколку перфектни комбинации. Инспирирајте се.

1

2

4

5

7

8

10

11

13

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЖивописни масички за кафе
Следна објаваДесет хит книги за летните горештини
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ