Според модните критичари портокаловата е новата црна оваа сезона. Не зависно дали е во облеката или во модните додатоци, ја разигрува секоја модна комбинација. Погледнете и инспирирајте се.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

11

12

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПатување низ Европа со сопствениот буџет
Следна објаваКнижевна Нарнија | Barter Books, Англија
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ