Новата колекција луксузни часовници од Chanel фотографирана од Patrick Demarchelier. Погледнете ги црно белите шик фотографии во стилот на Хелмут Њутон со моделите Jac Jagaciak, Sharam Diniz и Fei Fei Sun.

2

3

5

6

7

8

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСоба со балони
Следна објаваБизнис карти за ликовите од поп-културата
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ