Не е новост дека внимателно одбраните модни додатоци може да го изградат вашиот совршен изглед. Новиот каталог модни додатоци на Accessorize за оваа пролет/лето го нуди токму тоа. Чанти во убави бои, дезени и различни големини, нежни сандали и апостолки и одличен накит. Одберете го своето парче и разиграјте ги вашите модни комбинации.

1

2

4

5

6

7

8

9

10

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗабавата по Оскарите
Следна објаваДаниел оди директно во суперфиналето на Х-Фактор
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР