Miu Miu во светли летни тонови  ги презентира новите чанти изработени од Мадрас кожа кои се изложени во Harods стоковната куќа во Лондон. Голем избор на бои и стилови. Одберете го вашиот.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваLanvin Petite | Колекција за најмалите
Следна објаваDenny Dent – таткото на брзото сликање
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР