Поло маиците се голем тренд во машката гардероба оваа сезона. Но, за да не изгледате како „чичко“, мора да внимавате при купувањето да го одберете вистинскиот број за вас, приликата во која ќе ја носите и начинот на кој ќе ја искомбинирате. Погледнете како тоа го направија светските брендови во своите каталози и инспирирајте се.

22

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЖивеачка и изложба | Moriguchi City, Japan
Следна објаваУметноста како начин на живот | Yiannis George Bellis
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР