Соработката на Дејвид Бекам со H&M продолжувa. За новата колекција долна облека беше изработен краткометражен филм режиран од Гај Ричи. Разголениот фудбалер трча низ улиците и дворовите низ Лос Анџелес, носејќи само боксерки од новата колекција. Според коментарите по социјалните мрежи, особено од понежниот пол, видеото го постигна посакуваниот ефект.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНаправи сам | Хартиени рози
Следна објаваБлескава стаклена маса
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР