Романтична, цветна колекција пред пролет/лето 2013 од RED Valentino. Розеви палта, цветни здолништа, чевли со панделка и пастелни тонови кои ја прават оваа колекција слатка и посакувана од секоја девојка.

22

33

39

44

55

66

77

88

99

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗемјата на чудата во Токио
Следна објаваЕдиторијал | Феи Феи
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР