Дочекајте ги секојдневните прилики оваа есен со парчиња удобна облека и комотна силуета.

Нивната едноставност сугерира лесно приспособување и комбинирање без оглед на приликата.

 

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКостените се совршена есенска храна за вашето здравје
Следна објаваДознајте го рецептот за здрава и вкусна храна
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ