5 “COOL” МОДНИ КОМБИНАЦИИ ВО НЕУТРАЛНИ БОИ ЗА ЛЕТО 2022

Летото сè уште не е завршено, а идеални парчиња за борба со горештините се оние во неутрални нијанси. Суптилниот луксуз на белото, боите на песокот и ванилата гo обожуваат и познатите љубителки на модата, кои знаат дека лежерните парчиња во тие тонови изгледаат префинето и шик.

Бела, ванила и беж, прават стилот да изгледа луксузно и префинето, а еве како ѕвездите како Рози Хантингтон-Вајтли и Џенифер Лопез ги носат ова лето.

 Карго панталони + патики
Карго панталони + штикли
Бермуди или фустан?
Вечерен фустан
Вечерниот стајлинг обично вклучува малку погламурозен пристап, но нема причина да се занемари удобноста.

НЕМА КОМЕНТАРИ