Овие чанти дефинитивно заслужуваат место во вашата колекција!Christian Louboutin штотуку ја претстави новата мини чанта – Marie Jane bucket.Луксузната чанта е компактен дизајн со извезен натпис Christian Louboutin. Изработена од кожа Alize, таа се состои од внатрешен дел и прилагодлив механизам за затегнување.Чантата има и отстранлив ремен во форма на сребрен синџир, кој ви овозможува да ја носите во рака или преку рамо, за дополнителна доза на стил и удобност!

Идеална за дневни и вечерни излегувања, мини чантата на Christian Louboutin, Marie Jane, достапна е во низа бои како сина, розова, зелена и црвена.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваGucci x Adidas: Нова интересна соработка на модната сцена
Следна објаваСè што треба да знаете за новата колекција на Версаче есен/зима 2022 година!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ