Топ моделите и најдобри пријателки Лили Олдриџ и Џоан Смолс повторно се заедно во кампањата Lauren Ralph Lauren Holiday 2021, која е свечена ода на сезоната.Со елегантен допир, фотографиите се направени во модерни амбиенти и пренесуваат чувство на радост. Прославувајќи го безвременското наследство на брендот, колекцијата Holiday 2021 е инспирирана од празничните собири, пријателството и безвременската мода – нуди облека и модни додатоци со потпис Lauren Ralph Lauren.
Кампањата вклучува фустани со монистри, експресивен црвен кадифен дизајн, животински принт и кошули со карнери, заедно со салонки, топли џемпери и удобни пижами. Амбасадорките на брендот позираат во пар и поединечно, а изгледаат фантастично во сите празнични дизајни на популарната модна куќа.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЗдравје: храна која е опасна по вашето здравје доколку ја консумирате во големи количини
Следна објаваКако да купите совршено авокадо и како да го чувате
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ