Во модниот свет, гумените Yeezy Pure папучи се задолжителни ова лето за на плажа …

Од пред неколку години, носењето гумени папучи стана популарно.

Најпопуларните, беа дефинитивно старите гумени папучи на Адидас, а папучите Yeezy Pure ги симнаа од тронот на популарноста.

Овие гумени, многу chunky папучи со многу трендовски.

Многу љубители на модата ги сакаат во нивната гардероба, но исто така многумина ги сметаат за грди.

Затоа, ве прашуваме што мислите за влечките Yeezy Pure, дали се топ или несовршени?

СПОДЕЛИ
Претходна објаваH&M – Машка колекција со отпечатоци од Кит Харинг!
Следна објаваШто треба да јадете пред да консумирате алкохол?
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ