Колекциите за сезоната пролет 2021 година се полни со интересни и разновидни предлози, така што тие лесно ќе задоволат различни вкусови и стилски потреби.

Во галеријата ќе најдете сандали и обувки во нежни пастелни тонови, полу-чизми кои ќе ве спасат во сите ситуации кога не знаете што да облечете бидејќи времето е променливо, совршени влечки и мокасини кои ќе ги носите 24 часа …

СПОДЕЛИ
Претходна објава11 совршени фустани за пролет
Следна објава‘70s are back!Да, седумдесеттите години се повторно во игра, а со нив и високиот струк!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ