Поздравувајќи ја новата сезона, Ријана блесна во новата кампања Savage x Fenty за пролет 2021 година …

Познатиот бренд за долна облека сега го претстави својот Free Spirit Floral Xtra VIP Box со безжичен градник, бањарка со целосна должина и танга гаќички што ги носи оваа мега sвезда. На фотографиите од кампањата, Ријана позираше на сонце пред објективот на Денис Леуполд.

Со prekeasni обетки и виолетови сандали на платформа, Ријана го финишираше својот изглед. Кога станува збор за убавината, Јусеф и направи фризура со ретро инспирирани шишки и беспрекорна шминка потпишана од Присила Оно. Покрај фотографијата, Ријана се појави и во краток филм, кој е проследен со музика инспирирана од шеесеттите години.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСпоред отмениот бренд Хермес: темниот тексас ќе биде во мода следната есен!
Следна објаваСаудиска Арабија добива нов уникатен хотел – AlShaykh Hotel 12!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ