Без разлика дали станува збор за асиметрична зебра, секси леопард, шик змиска кожа или дури стилски отпечаток од крава, животинските отпечатоци никогаш не пропуштија да го направат изгледот привлечен.

Имаме видено животински отпечатоци насекаде, но тие изгледаат најдобро кога се комбинираат со основни и неутрални нијанси.

Одбравме облека подготвена за вас, стилизирајќи го отпечатокот од зебра во шик, модерен и елегантен изглед.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСреќнобебе.мк започна со работа
Следна објаваШтепани јакни за пролет 2021!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ