Ријана ја претстави својата нова колекција наменета за празникот на вљубените, Св. Валентин.

Како и секгаш таа ја покажува својата сексипилност и шарм пред камерата. Поглете ги фотографиите од кампањата:

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВреме е за Winter Last Minute Sale во Скопје Сити Мол!
Следна објаваПобрза и посилна од сите: Доминација на Кина во луксузниот сектор
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ