Рекламна кампања за претстојните празници „Journey Home For The Holidays“…

Louis Vuitton ја претстави празничната рекламна кампања. Нејзиното заштитно лице е шведската актерка Alicia Vikander.

На видеото таа ги пакува подароците и ги дарува своите најблиски.

Кампањата наречена „Патување дома за празниците“ е посветена на долгоочекуваното враќање дома со најблиските за Божиќ и Нова година …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНов хит зимски напиток: Топло чоколадо со шлаг од кокос
Следна објава[♫♪] Класична музика за деца 彡◉(културата како алатка за социјален развој)
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ